Cari pemain IPTV yang sesuai untuk anda

Yagi lwn IPTVX, UHF, IPTV Smarters dan rakan-rakan.

Tiada masa yang lebih baik untuk menonton IPTV pada peranti Apple. Inilah 7 daripada pemain paling digemari untuk iPhone, iPad, Mac dan Apple TV di sebelah Yagi, ciri demi ciri, berserta harganya dan apa yang dikatakan label privasinya. Setiap satunya hebat dalam sesuatu, dan kami dengan senang hati memberitahu anda apabila app lain lebih sesuai.

Fakta disemak dengan App Store AS pada

Cari pemain anda

Apa yang penting bagi anda?

Ketik perkara yang anda suka semasa menonton. App akan disusun mengikut berapa banyak yang dapat dilakukannya, dan menunjukkan apa yang tiada pada setiap satunya.

  1. Yagi–
  2. IPTVX–
  3. UHF–
  4. Smarters Lite–
  5. GSE Smart IPTV–
  6. Purple Playlist–
  7. Opus–
  8. iPlayTV–

Naik taraf berbayar dikira ya dan sebahagian dikira separuh. Apa sahaja yang tidak disebut pembangun dikira tidak.

Jadual penuh

29 ciri, bersebelahan

Setiap tanda diambil terus daripada senarai App Store atau laman web app itu sendiri. Apabila pembangun tidak menyatakannya, kami tidak meneka: sel itu hanya menyebut "tidak dinyatakan".

Yagi dan 7 pemain IPTV lain untuk peranti Apple, ciri demi ciri, disemak pada Oktober 2026
29 ciriYagiJoão SantosIPTVXBending XUHFShort Wavelength ApplicationsSmarters LiteWHMCS SmartersGSE Smart IPTVdroidvisionPurple PlaylistPurple Smart TVOpusBIEL LLCiPlayTVAndré Silva
Peranti
App Mac asliDibina untuk Mac, bukan app iPad yang dijalankan padanyaYaSebahagianApp iPadSebahagianApp iPadSebahagianApp iPadYaApp berasingan $5.99, kali terakhir dikemas kini 2022SebahagianApp iPadSebahagianApp iPadTidak
iPhone dan iPadYaYaYaYaYaYaYaTidak
App Apple TVTidakAirPlay daripada iPhone, iPad atau MacYaYaYaTambahan berbayarApp berasingan $4.99YaYaYa
Senarai main
Log masuk Xtream CodesYaYaYaTidak dinyatakanYaYaYaYa
Pautan senarai main M3UYaSaluran langsungYaYaYaYaYaYaYa
Pelayan mediaPlex, Jellyfin, Emby, SMBTidakYaPlex, SMBYaPlex, Jellyfin, EmbyTidak dinyatakanSebahagianDLNA, SMB pada Apple TVTidak dinyatakanTidak dinyatakanTidak dinyatakan
TV Langsung
Panduan TVSebahagianDengan Xtream, bukan M3UYaYaTatal terhad dalam versi percumaYaSejak Jun 2026YaTidak dinyatakanYaYa
Peringatan programYaYaTambahan berbayarProTidak dinyatakanTidak dinyatakanTidak dinyatakanTidak dinyatakanTidak dinyatakan
Jeda dan undur TV langsungTanpa tonton semula daripada pembekalYaSehingga 2 jam ke belakangTidak dinyatakanYaSetakat yang ditimbalTidak dinyatakanTidak dinyatakanTidak dinyatakanTidak dinyatakanTidak dinyatakan
Tonton semulaArkib program lepas daripada pembekal andaTidakYaYaTidak dinyatakanSebahagianApp MacTidak dinyatakanTidak dinyatakanYa
RakamanTidakYaSebahagianPerlu UHF Server pada komputerTidak dinyatakanYaTambahan berbayarAwan, dari $9.99 sebulanTidak dinyatakanTidak dinyatakan
Beberapa strim serentakYaSatu tetingkap setiap satu pada MacYaBerbilang skrinTidak dinyatakanTidak dinyatakanTidak dinyatakanTidak dinyatakanTidak dinyatakanTidak dinyatakan
Filem dan siri
Filem dan siriYaDengan XtreamYaYaYaYaTidak dinyatakanYaYa
Teruskan menontonYaYaTidak dinyatakanTidak dinyatakanTidak dinyatakanTidak dinyatakanYaTidak dinyatakan
Muat turun untuk tontonan luar talianYaMusim penuhYaiPhone dan iPadYaTidak dinyatakanTidak dinyatakanTidak dinyatakanTidak dinyatakanTidak
Sari Kata SegeraSari kata dihasilkan pada peranti apabila filem tiada sari kataYaTidakTidakTidakTidakTidakTidakTidak
Sari kata diterjemahkan ke dalam bahasa andaYaTidakTidakTidakTidakTidakTidakTidak
Fail sari kata atau OpenSubtitlesTidakYaYaTidak dinyatakanYaFail SRTTidak dinyatakanTidak dinyatakanYa
Merentas peranti
Penyegerakan antara perantiYaiCloudYaiCloudTambahan berbayarProTidak dinyatakanTidak dinyatakanYaKegemaran dalam awanYaAkaun OpusYaiCloud
Sambung pada peranti lainYaYaTidak dinyatakanTidak dinyatakanTidak dinyatakanTidak dinyatakanYaTidak dinyatakan
HandoffYaTidak dinyatakanTidak dinyatakanTidak dinyatakanTidak dinyatakanTidak dinyatakanTidak dinyatakanTidak dinyatakan
Gambar dalam GambarYaYaYaTidak dinyatakanTidak dinyatakanYaYaTidak
AirPlayYaYaYaYaMenurut ulasanYaTidak dinyatakanTidak dinyatakanYa
Privasi dan harga
Tiada penjejakanMenurut label privasi App StoreYaTidakYaTidakYaTidakTidakYa
Langsung tidak mengumpul dataMenurut label privasi App StoreYaTidakTidakTidakTidakTidakTidakTidak
Tiada iklanYaSebahagianGesaan pembelian dalam versi percuma, menurut ulasanTambahan berbayarProTidakSenarai menyatakan ia mengandungi iklanTidak dinyatakanTidakPop timbul, menurut ulasanTidak dinyatakanTidak dinyatakan
Cuba sebelum membayarYaPercubaan 7 hariYaVersi percumaYaVersi percumaYaPercuma dengan iklanSebahagianPercubaan Lite pada MacTidakYaHad tontonanTidak
Perkongsian KeluargaYaTambahan berbayarPelan tahunan $56Tidak dinyatakanTidak dinyatakanTidak dinyatakanTidak dinyatakanTidak dinyatakanYa
Dalam 20 bahasa atau lebihYa50Tidak11Tidak12TidakBahasa Inggeris sahajaYa31Ya20TidakBahasa Inggeris sahajaTidakBahasa Inggeris sahaja
Daripada 29 di atasTambahan berbayar dikira ya, sebahagian dikira separuh23.521197.513.58.511.511

Pada telefon, leret ke sisi untuk melihat setiap app. Jumlahnya hanya mengira apa yang dinyatakan setiap pembangun, jadi app dengan senarai pendek mungkin boleh melakukan lebih banyak daripada yang ditunjukkan di sini.

Harga

TV yang hebat tidak semestinya mahal

Yagi ialah langganan paling murah di sini, kurang daripada satu dolar sebulan. Jika anda lebih suka membayar sekali, Smarters Lite, GSE dan iPlayTV ialah pilihan yang menarik, dan harga seumur hidup UHF menyamai lima tahun Yagi.

Kos untuk terus menggunakannya, dalam dolar AS

Cara paling murah untuk mengekalkan setiap ciri, daripada senarai App Store AS setiap app. Paling rendah dahulu.

  1. Smarters Lite$1.99sekali
  2. iPlayTV$5.99sekali, Apple TV
  3. GSE Smart IPTV$8.98iPhone, iPad dan Mac, sekali
  4. Yagi$29.97tahunan
  5. Purple Playlist$44.97tahunan atau sekali
  6. UHF$49.99Pro, tahunan atau sekali
  7. Opus$59.972 peranti tahunan, atau sekali
  8. IPTVX$86.97tahunan
Setiap harga, sebagai jadual
AppPercumaBerbayar1 / 3 / 5 tahun
YagiPercubaan percuma 7 hari$0.99 sebulan atau $9.99 setahun, Perkongsian Keluarga$9.99 / $29.97 / $49.95
IPTVXVersi percuma$3.99 sebulan, $28.99 setahun, $56 setahun dengan Perkongsian Keluarga$28.99 / $86.97 / $144.95
UHFVersi percuma dengan iklanPro: $1.99 sebulan, $17.99 setahun atau $49.99 sekali$17.99 / $49.99 / $49.99
Smarters LitePercuma dengan iklan$1.99 sekali untuk Premium$1.99 / $1.99 / $1.99
GSE Smart IPTVTiada (percubaan Lite pada Mac)$2.99 iPhone dan iPad, $5.99 Mac, $4.99 Apple TV, setiap satu sekali bayar$8.98 / $8.98 / $8.98
Purple PlaylistTidak dinyatakan$5.99 untuk 6 bulan, $14.99 setahun atau $49.99 sekali; rakaman awan dari $9.99 sebulan$14.99 / $44.97 / $49.99
OpusPercuma dengan had tontonan$2.99 hingga $9.99 sebulan mengikut bilangan peranti, $19.99 hingga $39.99 setahun, $79.99 sekali$19.99 / $59.97 / $79.99
iPlayTVTiada$5.99 sekali, Perkongsian Keluarga$5.99 / $5.99 / $5.99

Harga AS daripada senarai setiap app. Rakaman, tema dan tambahan lain tidak dikira. Satu pelan Yagi meliputi iPhone, iPad dan Mac anda, dan keluarga anda juga dengan Perkongsian Keluarga.

Privasi

Apa yang anda tonton ialah urusan anda

Setiap senarai App Store mempunyai label privasi yang diisi oleh pembangunnya. Setiap petak ialah satu jenis data yang dikatakan dikumpul oleh app itu. Label Yagi kosong sepenuhnya.

Peranti

Selesa pada setiap skrin

Pada Mac dengan Apple silicon, kebanyakan app ini berjalan sebagai app iPad mereka dalam tetingkap. Yagi dibina untuk Mac, dengan tetingkap, bar sisi dan pintasan papan kekuncinya sendiri. Untuk Apple TV, Yagi menghantar gambar melalui AirPlay.

Menyala: app sendiri. Ambar: berjalan dengan cara lain, seperti yang dicatat. Malap: tidak berjalan di situ.

AppiPhoneiPadMacApple TV
Yagi
Berjalan pada iPhoneBerjalan pada iPadBerjalan pada MacTiada pada Apple TV
IPTVX
Berjalan pada iPhoneBerjalan pada iPadMac: App iPadApp iPadBerjalan pada Apple TV
UHF
Berjalan pada iPhoneBerjalan pada iPadMac: App iPadApp iPadBerjalan pada Apple TV
Smarters Lite
Berjalan pada iPhoneBerjalan pada iPadMac: App iPadApp iPadBerjalan pada Apple TV
GSE Smart IPTV
Berjalan pada iPhoneBerjalan pada iPadMac: App berasingan, 2022App berasingan, 2022Apple TV: App berasinganApp berasingan
Purple Playlist
Berjalan pada iPhoneBerjalan pada iPadMac: App iPadApp iPadBerjalan pada Apple TV
Opus
Berjalan pada iPhoneBerjalan pada iPadMac: App iPadApp iPadBerjalan pada Apple TV
iPlayTV
Tiada pada iPhoneTiada pada iPadTiada pada MacBerjalan pada Apple TV

Gambaran yang jujur

Di mana Yagi menyerlah, dan di mana yang lain menyerlah

Di mana Yagi menyerlah

  • App Mac sebenar, dikemas kini dengan penuh kasih sayang, dengan senarai main, kegemaran dan kemajuan tontonan yang sama seperti pada iPhone dan iPad anda.
  • Jeda dan undur TV langsung sehingga 2 jam, kemudian kembali ke siaran langsung dengan satu ketikan. Tidak akan terlepas gol lagi.
  • Sari Kata Segera: sari kata yang dihasilkan terus pada peranti anda untuk filem dan siri yang tiada sari kata, dan diterjemahkan ke dalam bahasa anda.
  • Tiada apa dikumpul, selama-lamanya. Tiada akaun, tiada analitis, tiada iklan. Satu-satunya app di sini yang label privasinya menyebut Data Tidak Dikumpul.
  • Semuanya diselaraskan melalui iCloud anda sendiri, termasuk peringatan, dan Handoff menghantar saluran ke peranti anda yang lain dalam sekelip mata.
  • 50 bahasa, termasuk yang ditulis dari kanan ke kiri, pada harga tahunan paling mesra.

Di mana yang lain menyerlah

  • Apple TV. IPTVX, UHF, Smarters, Purple, Opus dan iPlayTV berjalan terus padanya. Buat masa ini Yagi sampai ke sana melalui AirPlay.
  • Rakaman dan tonton semula. IPTVX, UHF, GSE dan Purple boleh merakam, dan beberapa daripadanya memainkan arkib pembekal anda. Yagi tidak melakukan kedua-duanya.
  • Panduan untuk senarai main M3U. Yagi membawa panduan TV, filem dan siri dengan log masuk Xtream; pautan M3U memberi anda saluran langsung.
  • Plex, Jellyfin, SMB dan OpenSubtitles. IPTVX dan UHF membawa masuk pelayan media dan fail sari kata. Yagi memberi tumpuan kepada senarai main IPTV anda.
  • Percuma selamanya atau bayar sekali. UHF dan Smarters Lite mempunyai versi percuma, manakala GSE dan iPlayTV dibayar sekali. Yagi percuma selama seminggu penuh, kemudian langganan kecil.
  • Peranti lama. Yagi dibina untuk iOS 26 dan macOS 26 dan lebih baharu, jadi beberapa app lain menjangkau lebih jauh ke belakang.

App demi app

Yagi di sebelah setiap satunya

Apa yang dilakukan setiap app dengan cemerlang, dan bila ia mungkin pilihan yang tepat untuk anda.

Bertukar

Siap digunakan dalam seminit

Senarai main anda datang daripada pembekal anda, jadi ia ikut anda ke mana-mana pemain. Bawalah bersama.

  1. Cari log masuk anda

    Dalam seting senarai main app lama anda, atau e-mel daripada pembekal anda: pelayan Xtream, nama pengguna dan kata laluan, atau pautan M3U.

  2. Tambahkannya pada Yagi

    Buka Yagi dan masukkannya. Saluran, filem, siri dan panduan dimuatkan dengan sendirinya, dan muncul pada peranti anda yang lain melalui iCloud.

  3. Jadikannya milik anda

    Bintangkan saluran kegemaran anda, namakan semula atau sembunyikan kumpulan, dan tetapkan peringatan untuk rancangan yang anda suka. Percuma selama 7 hari, kemudian $0.99 sebulan atau $9.99 setahun.

Soalan

Soalan yang sering ditanya

Apakah pemain IPTV terbaik untuk Mac?

Ia bergantung pada cara anda suka menonton. Yagi dibina untuk Mac itu sendiri, dengan tetingkap, pintasan papan kekunci, bar sisi dan Gambar dalam Gambarnya sendiri, dan berjalan pada iPhone dan iPad juga. IPTVX, UHF, Smarters Player Lite, Purple dan Opus berjalan pada Mac sebagai app iPad mereka. GSE Smart IPTV juga mempunyai app Mac asli, dijual berasingan dan kali terakhir dikemas kini pada Mei 2022.

Adakah alternatif yang lebih murah daripada IPTVX?

Ya, ada beberapa. Yagi berharga $9.99 setahun, kira-kira satu pertiga daripada $28.99 IPTVX, dan anda boleh mencubanya secara percuma selama seminggu. UHF Pro berharga $17.99 setahun atau $49.99 sekali, dan Smarters Player Lite $1.99 sekali, dengan iklan. IPTVX menyerlah pada Apple TV dan boleh merakam, jadi jadual ini tempat yang bagus untuk memadankan ciri dengan keperluan anda.

Bolehkah saya menggunakan senarai main daripada IPTV Smarters, IPTVX atau UHF dalam Yagi?

Sudah tentu. Senarai main anda milik pembekal anda, bukan milik pemain. Masukkan pelayan Xtream Codes, nama pengguna dan kata laluan yang sama, atau tampal pautan M3U yang sama, dan Yagi memuatkan saluran anda; dengan Xtream ia memuatkan filem, siri dan panduan TV juga. Banyak pembekal membenarkan satu atau dua strim pada satu masa, jadi hentikan main balik dalam app yang satu lagi dahulu.

Adakah Yagi berfungsi pada Apple TV?

Belum sebagai app tersendiri. Yagi berjalan pada iPhone, iPad dan Mac, dan menghantar gambar ke Apple TV anda dengan AirPlay. Jika anda kebanyakannya menonton pada Apple TV, IPTVX, UHF dan iPlayTV ialah pilihan yang hebat pada masa ini.

Bolehkah Yagi merakam atau memainkan tonton semula?

Belum lagi. Yagi membolehkan anda menjeda dan mengundur TV langsung sehingga 2 jam, jadi anda boleh beredar sebentar dan kembali semula, tetapi ia tidak merakam atau memainkan arkib tonton semula pembekal anda. IPTVX, UHF (dengan UHF Server miliknya), GSE Smart IPTV dan rakaman awan Purple boleh melakukannya.

Pemain IPTV manakah yang tidak menjejak anda?

Berdasarkan label privasi App Store yang diisytiharkan pembangun, UHF, GSE Smart IPTV, iPlayTV dan Yagi tidak menjejak anda, dan Yagi satu-satunya yang langsung tidak mengumpul data. IPTVX, Smarters Player Lite, Purple Playlist Player dan Opus mengisytiharkan data yang digunakan untuk menjejak anda.

Pemain IPTV manakah yang menghasilkan sari kata untuk filem yang tiada sari kata?

Yagi. Apabila filem atau episod tiada sari kata dalam bahasa anda, Yagi menghasilkannya semasa ia dimainkan, terus pada peranti anda, dan menterjemahkannya dengan Apple Translation. Tiada apa yang pernah keluar dari peranti anda, dan ia yang pertama dalam kalangan app di sini.

Adakah mana-mana app ini disertakan dengan saluran?

Tidak. Semuanya ialah pemain: anda membawa log masuk Xtream atau pautan M3U daripada pembekal yang anda berhak gunakan. Sebarang app yang menjanjikan saluran percuma sebaiknya dielakkan.

Cara kami membandingkan

Kaedah dan sumber

Yagi dibuat oleh orang yang menulis halaman ini, jadi kami amat berhati-hati supaya adil. Setiap fakta tentang app lain datang daripada senarai App Store AS app itu (penerangan, sejarah versi, pembelian dalam app dan label privasi) atau laman web pembangun itu sendiri, dibaca pada Oktober 2026. Apabila sesuatu senarai tidak menyebut sesuatu ciri, jadual menyebut "tidak dinyatakan" dan bukannya tidak, dan jumlahnya mengiranya sebagai tiada, yang boleh mengurangkan kiraan app dengan senarai pendek. Tanggapan daripada ulasan ditandakan sedemikian.

Label privasi ditulis oleh setiap pembangun dan tidak disahkan oleh Apple. Harga ialah harga AS dan berbeza mengikut negara. App ini terus bertambah baik: jika ada sesuatu di sini yang sudah lapuk, tulis kepada [email protected] dan kami dengan senang hati akan mengemas kininya.

Semua nama produk dan tanda dagangan adalah milik pemiliknya. Yagi tidak bergabung dengan mana-mana app ini.

Yagi

Saluran anda, tampil indah di rumah sendiri.

Bawa log masuk Xtream atau pautan M3U yang sudah anda gunakan, dan lihat betapa cantiknya ia pada Mac, iPhone dan iPad anda.

Muat turun di App Store

Percuma 7 hari, kemudian pilih pelan anda. Lihat harga untuk negara anda di App Store. Berfungsi dengan Perkongsian Keluarga.